קורס משחק

קורס משחק ממוקד ופרקטי לשיפור מיומנויות ההצגה העצמית ועמידה מול קהל ב- 8 מפגשים!

קורס משחק חווייתי העושה שימוש בכלים פרקטיים מעולם המשחק, שיעזרו גם לך לבלוט ולסחוף את הקהל שלך, בדרך האותנטית שלך.

"הבחירה להיעשות מנהיג היא ההכרעה הרצינית ביותר העומדת לפני כל אחד – זאת ההחלטה לצאת מן החושך אל האור."
דיפק צ'ופרה

אם אתם מנהלים, מרצים, יזמים, עורכי דין או רוצים לשדרג את הקשרים העסקיים החברתיים והזוגיים שלכם, זה הקורס בשבילכם!

הגיע הרגע שלכם לעלות לבמה ושזה ירגיש לכם הכי טבעי בעולם…

מוכנים להיות הפרפורמרים שתמיד חלמתם להיות?
בואו נקפוץ למים ונתחיל לעבוד יחד על הדרך שלכם לכבוש כל במה.
ולא פחות חשוב … ליהנות מהחוויה ולהיות הגירסא הכי טובה של עצמכם

מה נלמד במהלך קורס משחק

בשילוב כלים פרקטיים וסודות מעולם המשחק, נתרגל ונשפר את מיומנות ההופעה שלכם. בדגש על המטרה האישית של כל משתתף בסדנא

מה הקורס כולל?

הקורס כולל 8 מפגשים המתקיימים אחת לשבוע במשך שלוש שעות, ומתמקדת באינספור תרגילים מעשיים מעולם המשחק והאילתור, ה"מכשירים את הקרקע" לעבודה המתקדמת יותר המשלבת הבנת עומק של שפת הגוף, כוחה וחשיבותה של הקשבה ובניית דיאלוג עם הקהל, שיחרור, שיפור הביטחון העצמי, פיתוח הדמיון והיצירתיות והיכרות עם עולם המצלמה

קורס משחק מתמקד בשיפור מיומנויות הביטוי מול קהל, העצמת הנוכחות והעלאת הכריזמה הטבועה, לתפיסתי, בכולנו…  

8 מפגשים מרגישים לך קצר מדי? אין בעיה!

לחצו על הסירטון כדי שנכיר קצת

קורס משחק: מה זה, למי זה מתאים ומה לומדים בו?

משחק הוא אמנות עתיקה שקיימת כבר אלפי שנים. היא קיימת בכל התרבויות ובכל הזמנים, והיא מהווה חלק חשוב מהתרבות האנושית.

משחק הוא דרך ביטוי עצמי רגשית ופיזית, והוא יכול לשמש גם להעברת מסרים חברתיים ופוליטיים. שחקנים הם אנשים שיכולים להתחבר לדמויות שהם מגלמים, ולהפוך אותן לחיים על הבמה או מול המצלמה.

הקורס מכסה מגוון רחב של נושאים, כולל:

  • טכניקות משחק בסיסיות כגון אימפרוביזציה (אילתור), דיקציה, תנועה ונשימה
  • ניתוח טקסט
  • אפיון דמויות
  • עבודה עם מצלמה
  • הכנה לאודישנים, לראיונות עבודה או לפרזנטציות

קורס משחק יכול להתאים לכל מי שחולם להכיר את עולם המשחק, בין אם יש לו ניסיון קודם ובין אם לא. הקורס יכול גם להתאים לאנשים שרוצים לפתח את הביטוי העצמי שלהם, ולשפר את יכולות החשיבה והיצירתיות שלהם.

מה לומדים בקורס משחק?

כפי שצוין לעיל, קורס משחק מכסה מגוון רחב של נושאים. להלן פירוט של חלק מהנושאים הנלמדים בקורס:

  • טכניקות משחק בסיסיות: במהלך הקורס, נלמד את הטכניקות הבסיסיות של המשחק, כגון אילתור, דיקציה, תנועה ונשימה. טכניקות אלו חיוניות לכל שחקן, והן מאפשרות לו לבטא את עצמו בצורה ברורה ומשכנעת.
  • ניתוח טקסט: נלמד כיצד לנתח טקסט, כדי להבין איך להביע את המסר שלו.

למי מתאים קורס משחק?

הקורס מתאים לאנשים שרוצים לפתח את הביטוי העצמי שלהם, ולשפר את יכולות החשיבה והיצירתיות שלהם.

עם זאת, חשוב לדעת שקורס משחק הוא מסלול לימודים מאתגר, והוא דורש מאמץ, נחישות, ועבודה קשה. התלמידים צריכים להיות מוכנים להשקיע זמן ומשאבים כדי להצליח בקורס.

צרו קשר ואשמח להכיר

צרו קשר או שלחו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

תלמידים ממליצים

Helena Roth
Helena Roth
קרא עוד
מיה היקרה,
לפני 11 שנים הגעתי אליך במקרה ממש. עשיתי חיפוש לסדנאות משחק, והתוצאה הראשונה הייתה את.
היום, במבט לאחור, ברור לי שזו לא הייתה ידה של חברת קידום אתרים אלא יד האלוהים ממש!
בשנה ההיא בגרתי מקורס מורי דרך שארך שנתיים וחצי ארוכות וכביכול, יצאתי לשוק העבודה. אבל למעשה רק אמרתי שיצאתי לשוק העבודה כשלמעשה סירבתי לכל פניה. פחד הבמה שיתק אותי ואכל אותי מבפנים והוציא לי את כל הקרביים החוצה, בילגן אותם והחזיר אותם פנימה. להיות מדריך עם פחד במה זה בערך כמו להיות לוליין טרפז פיסח. אם אנשים ישלמו לראות את זה, זה רק כדי לראות איך הוא מתרסק. אז באתי אליך. לא ברור לי אם באמת באתי אליך כדי להתגבר על פחד הבמה או כדי למצוא את עצמי ואת קולי, אבל את הענקת לי את זה ואת זה.
החודשים שלמדתי אצלך היו חודשים של תהליך פנימי, הבשלה, התבגרות ובצורה מפתיעה המון כיף. לא ידוע לי אם הסדנא שלך הניעה את התהליכים או שעצם ההגעה שלי אליך הייתה חלק מהם.
כל שידוע לי הוא שבשיעור סיום, שהוא מופע סיום, ניפצתי את כל מה שידעתי על עצמי ועל העולם שלי, ובקעתי לאוויר עם אור חדש. מאותו רגע, מאותו מונולוג מתוך "העלמה יוליה", חייתי את חיי החדשים, בהם לא פחדתי יותר, בהם כל ההזדמנויות מייד נפתחו בפניי, בהם לקחתי את כולן, בהן ידעתי מי אני ומה אני.
בנוסף, בחיים האלה, הייתי ואני עדיין חיית במה. אני חיה עבור הבמה, כל במה, אני מתמלאת מן החוויה שמניעה אותי כמו דלק ואני צדה כל הזדמנות לעמוד מול קהל. מעקב האכילס שלי, הבמה הפכה לכח הכי גדול שלי, לסממן הכי בולט שלי, ולאחת ההנאות אליהן אני מתמסרת.
לא משנה מה אעשה בחיי, אני אהיה בסדר גמור כי יש לי את מה שאת נתת לי.
אני נזכרת בהמון אהבה בהנחייה שלך, בנוכחות שלך בכיתה, ובהתמסרות שלך לקבוצה שלנו. הערצתי אותך על השרירים הרגשיים שלך, ועל העיניים המשוגעות שלך, שאיתם יכולת להביע כל דבר. כל דבר ממש. היו לי המון מורים בחיי. טובים ומנוסים ומעוררי השראה. אבל את מהסוג שמביאים לי גאווה להגיד "אני הייתי תלמידה שלה".
באהבה והודיה, הלנה רוט
אסיף צח
אסיף צח
קרא עוד
לא פספסתי פגישה אחת. המפגשים השבועיים בסטודיו היו מה שחיכיתי לו אחרי שבוע ארוך של שגרה. 3 שעות של כיף, של למידה, של הקשבה, של הרבה הבנה והסתכלות עצמית, ובעיקר חוויה לא נורמלית. אני לא רק ממליצה, זאת חוויה שבעיניי חובה לעבור!
Ben Shalom
Ben Shalom
קרא עוד
עשיתי אצל מיה כבר 3 סדנאות נהדרות עם אנשים מדהימים! זה קשה לתמצת את התהליך שעברתי בתקופה הזאת, התפתחתי בכל כך הרבה תחומים. תהליכים פנימיים וחיצוניים שאין לי רעיון באיזה סיטואציה אחרת הייתי רוכש אותם. החלק הכי טוב זה שאתה עובר אותם בצורה כיפיית וקלילה. למיה יש יכולת מופלאה להיות אמיתית, לא מתפשרת!! ויחד עם זאת רגישה וכזאת שנותנת לצמיחה הטיבעית לקרות כמעט מעצמה. אם אתם מחפשים מקום כיפי שפותח את עולם המשחק לקהל הרחב, אם אתם מחפשים קצת להסתכל פנימה ולהרגיש את עצמכם בכל מיני סיטואציות מאתגרות חדשות בסביבה תומכת, לכל הגילאים! ממליץ בחום לעשות את הסדנאות שמיה מציעה. 🤘🎉🤩
Noam Abudi
Noam Abudi
קרא עוד
מיה!! את כל כך מהממת שכולם צריכים לדעת!!! תודה לך על חוויה מטורפת שתלווה אותי כל חיי; נהנתי, התפתחתי, צחקתי, אותגרתי, חוויתי והכרתי אנשים מדהימים. נתת לכל אחד מאיתנו את הבמה שמתאימה לו ודאגת לתת לנו תחושה טובה, נעימה ונוחה תמיד- בכל מונולוג, משימה או אליתור ולאורך כל הדרך. תודה לך על קורס מדהים ומלא בחוויות ורגשות ויותר מהכל תודה לך על האדם המהמם שאת ועל היחס החם והאוהב ותחושת הליווי האין סופית שאת משרה לאורך כל הקורס ומעבר לו, פשוט תודה על הכל !!❣️!! אוהב אוהב אוהב אין סוף !
Noy Chen
קרא עוד
אני חוויתי עם מיה סדנת משחק שמתמקדת במונולוגים תוך כדי חווית התפתחות אישית על הדרך. מה זה אומר? שכל פעם שעליתי לבמה, הרגשתי שמיה רואה אותי ושהיא שם איתי. היא ידעה איך לתת הערות ובמה לגעת, עשתה את זה בהכלה מטורפת עבור כל אחד מאיתנו וחוויתי חווית למידה ענקית. מיה מוכשרת מאוד ולא רק כשחקנית. היכולת לראות את השחקן, את מי שאני היא מבין החשובות ביותר ומיה עושה את זה בגדול. לכל מי שבא לו לגעת בתחום המשחק או בין אם כבר למד לפני, בין אם במונולוג או גם אימפרוביזציות, אני ממליצה על הסדנה המגבשת הזו שבה עוברים תהליך של חוויה, צחוק כיף גדול וגם בכי בקבוצה מגבשת עם עוד אנשים. לא מעכלת שנגמר💗
Arik Ziv
קרא עוד
ממליץ מכל לב על מיה ועל הסטודיו שלה. זה שמיה מדהימה ומיוחדת - זה כבר ידוע לכל 🙂 אבל אני רוצה לספר על אספקט מסויים שאולי אינו גלוי כל כך. ובכן כך - באופן "מסתורי" כלשהו, מיה הצליחה ליצור אוירה מיוחדת בסדנה שלה, שתרמה להתפתחות יחסים אישיים קרובים בין המשתתפים. אני יצאתי מהסדנה עם כמה וכמה חברים וחברות חדשים לכל החיים. זה לא עניין של מה בכך. אפשר היה לצפות שבתום הסדנה פשוט "ניפרד כידידים" אך למרבה השמחה נשארו קשרים עמוקים, כמובן שלא עם כולם אבל אם מספיק אנשים כדי שיהיה ברור שזה לא מקרי. על כך אני מודה למיה (מעבר לתודה המובנת מאליה על הסדנה עצמה). ברור שהיא "אחראית" לזה. הסדנה מומלצת לכל מי שמחפש חוויה מיוחדת, "העצמה אישית" אם תרצו וגם - היכרות עם אנשים חדשים ומעניינים. 🥰
Sarah Aroeste
קרא עוד

I came to Maya for performance coaching for a music concert I was doing. I've had coaching before and with mixed results. Maya is by far the most creative and talented coach I've ever worked with. She brought out emotions in me I didn't know I had, and was able to help me reach something I couldn't achieve on my own. She was compassionate, patient, and knew the exact right buttons to push to get the best out of me. When showtime came, I completely trusted her and felt so much more confident because of it.

Hani Davidson
קרא עוד
אז אתמול סיימתי סדנה בת 20 מפגשים עם מיה. זאת היתה חוויה מיוחדת, מלמדת, מעצימה ומאוד מהנה (לא נעדרת קושי, אבל זה חלק מהכיף). מיה מורה מצוינת, קשובה ואמפטית, אבל גם חדה ועמוקה, שילוב שמאפשר לה להוביל כל משתתף להפיק מעצמו את המיטב. מאוד שמחה שעשיתי את זה וממליצה בחום לכולם - בטח למי שיש בו תשוקה בוערת למשחק, אבל גם למי שיש בו משהו שנמשך לזה אבל הוא מתלבט ואולי אפילו קצת חושש. לא הייתי מוותרת על זה!
Lin Zigron Hayun
קרא עוד
ממליצה מכל הלב♥ בתחילת דרכי בעולם המשחק לפני 10 שנים בערך הגעתי למיה היפה והמוכשרת. תמיד עם חיוך תמיד בסבלנות תמיד עם הערות בונות ומקצועיות, למדתי ממנה את כל הבסיס של לעמוד על במה! משם המשכתי ללמוד ב- "גודמן" בית ספר תלת שנתי ללימודי משחק, ואני תמיד ממליצה על הסדנאות שלה עם חיוך וביטחון 🙂
Shani Gold
קרא עוד
שלוש סדנאות אחת כי הייתי צריכה את המקום הזה שהוא שלי להיות אני בכל מאודי השנייה הייתה להכיר חברות לחיים ולחגוג את החיים ולככב תוך כדי מעבר לגיל שלושים השלישית הייתה החלטה ספונטנית מתוך רצון להיות הבחורה הספונטנית הצאלתרת המשחקת המצחיקה הדרמטית. הסדנאות של מיה מאפשרות להיות מי שאתה בכל הצבעים המגניבים של החיים זה כייף.. ומצחיק.. שלוש שעות שבועיות של כייף טהור.
Yair Levi Ben Shushan
קרא עוד
התחלתי את הסדנה אצל מיה בתור אדם שמבועת רק מהמחשבה על לעמוד על במה. מיה העשירה את ארגז הכלים שלי כשחקן וכאדם, העצימה אותי כל הדרך ולא השאירה אף צבע שלי מחוץ לדלת. האנרגיה שלה, התחכום והמקצועיות שלה מביאים את האנשים הנכונים לסדנה והרגשתי שאני מועשר מכל המשתתפים שהיו איתי. זו בהחלט הייתה חוויה של פעם בחיים (פעמיים, כי חזרתי לסדנה הזו שוב, והייתי חוזר שוב ושוב). ממליץ בחום לכל שחקנ/ית בכל שלב בקריירה שלו/ה ולכל אדם שהבמה היא מקור הסיוטים שלו.
Adaya Halfon
קרא עוד
פעם ראשונה שהתנסיתי בכל הנושא של משחק, אין ספק שמיה כלכך מקצועית ומוכשרת שפשוט נהנתי מכל שיעור ורגע איתה! למדתי המון על עצמי ועל היכולות שלי,ממליצה בחום במיוחד לכאלה שתמיד רצו להתנסות ואף פעם לא העזו, הגיע הזמן להעיז 🥰🤞🙏
Leonardo Daniel
קרא עוד
למדתי משחק אצל מיה לפני מספר שנים. זה היה תענוג צרוף, למידה כיפית, חווייתית שנותנת כלים שניתן להשתמש בהם גם בהמשך. ממליץ בחום.
לאונרדו דניאל
Tal Flom
קרא עוד
**נערך בתאריך 11.05.21** התחלתי להשתתף בסדנאות של מיה לפני כחמש שנים, ומאז קשה להיפרד. היכולות המדהימות שלה כמורה ושחקנית איפשרו לי להיחשף לעולם הבמה בצורה כיפית מאתגרת ומרתקת. הסדנאות היו עבורי זמנים נהדרים של התפרקות ובריחה למקומות נהדרים שעשו לי רק טוב - מונולוגים, דיאלוגים, סדנת אונליין יצירתית ושוברת שגרה, וסדנת אורח מוצלחת לא פחות בהובלת עידו מוסרי. מומלץ בחום רב ועם הרבה אהבה לכל מי שמתעניין להתנסות, אם לא בשביל הניסיון במשחק, בוודאי בשביל החווייה
Dor Marzini
קרא עוד
סדנת המשחק של מיה בכר היא נקודת אור ברצף חיי. תאטרון היה משהו שתמיד קסם לי וסקרן אותי. רק בגיל 22 היה לי את האומץ לקפוץ למים הקרים ולהירשם לסדנה. לשמחתי, זכיתי במיה. מיה ליוותה אותי ולימדה אותי להביא את מי שאני לתוך התאטרון. לדבריה, הרגשות והאישיות שלנו הם הדבר לו הקהל מחכה בציפייה. החוויה, השיח והליווי החם נשארים איתי כזיכרון מחזק ומעצב שהולך איתי קדימה. זכיתי לרגש, להתרגש ללמוד ולחוות חוויה מיוחדת במינה ובעצמתה.
Erez Ben-Ezra
קרא עוד
מיה בכר היא התשובה הקבועה שלי כששואלים "איך בעצם הכל התחיל?". מיה היקרה נתנה לי לראשונה את המקום והכלים לגשש, לנסות, להעז ואת הדחיפה המבורכת להמשיך. היא בנתה קבוצת שחקנים מגובשת ותומכת שכל כך חשובה לשחקן.10 שנים אחרי אני חוזר לרשימות ולזיכרונות שלי משם ומשתמש בהם בעבודה שוב ושוב. תודה רבה מיה. ארז בן עזרא
Yoav Stashevsky
קרא עוד
סיימתי סדנא, אשר התקיימה במשך כמעט שנה (קורונה, סגרים ובידודים).
למדתי להקשיב, להבין את השני בלי מילים, ובעיקר, להוריד את המסכות.
תודה מיה, על חוויה שונה, כיפית אך גם מאתגרת ומעמיקה בעולמות הרגש וההבעה.
הקודם
הבא

שאלות?

אין צורך בניסיון קודם.
הסדנאות חוויתיות ומיועדת לכולם, הכלים שתקבלו בסדנא ישמשו אתכם בין אם אתם מגיעים ללא ניסיון קודם ובין אם אתם שחקנים מנוסים שמתכננים קריירת משחק.

בהחלט! עולם המשחק טומן בחובו כלים מעשיים רבים לפיתוח אישי ופיתוח יכולות תקשורת, ביניהם עבודה על כישורי הקשבה, קריאת שפת גוף, היכולת לחשוב מהר ולהגיב מהר בסביבה משתנה ללא הפסקה והסרת מחסומים

בחלק של " מה הסדנא כוללת" כאן בעמוד
מוסבר המבנה הכללי של מה שנלמד בסדנא.
הסיבה שאין חלוקה לפי שעור ושעור הינה כיוון שהתכנים הנלמדים בסדנא קשורים וכרוכים אחד בשני
והלמידה היא מאד מעגלית;  ה- dna של התכנים נמצא למעשה בכל התרגילים לכל אורך הסדנא, אותם אנחנו מתרגלים,
צוברים ניסיון וביטחון, ומשתכללים.

החלק הרחב של המשתתפים באיזור גילאי אמצע העשרים עד אמצע הארבעים אבל אין כיף יותר מקבוצות מגוונות ורב גילאיות.

בוודאי!
יש בסטודיו גם שיעורים פרטיים ללימודי משחק, פרונטליים או אונליין, אימונים אישיים לשיפור מיומנויות תקשורת והכנה לקראת פרוייקטים ופרזנטציות, עד הכנה לאודישנים ולבתי ספר למשחק

אמנם תל אביב לא ידועה כמעוז החניה החופשית אבל סביב הסטודיו חניונים רבים ונוחים, המומלץ ביניהם הוא חניון "מגדל המאה" במרחק הליכה נח.

בהחלט!
אנשים ממקצועות רבים
נאלצו יום אחד לעבור לעשות את מה שעד היום ידעו לעשות הכי טוב לעבודה בזום…
בסדנת האונליין נלמד איך מעבירים מצב צבירה מוצלח למצב צבירה אחר
ושומרים על אותן איכויות של נוכחות, כריזמה,שכנוע,
ושהן יהיו אף מוצלחות יותר!
נדבר על המשותף בין מקצועות רבים ועולם המשחק,
על המשותף והשונה בין עולם הבמה ועולם המצלמה ואיך זה רלוונטי לתחומים שונים ומגוונים,
על התיסכול מהמעבר לפורמט החדש והשונה הזה,
ועל כל ההזדמנויות המרהיבות שהוא הביא איתו,
אם רק נלמד לחבק אותו בשתי ידיים ולנצל את היתרונות שלו…

בסטודיו מתקיימות סדנאות לקבוצות סגורות.
בין אם מדובר בסדנא קבוצתית לעובדים בחברה, חברים טובים, ימי גיבוש ואפילו קבוצות של נשים או גברים שמעוניינים בשיעורים מופרדים – ניתן להיות בקשר, להזמין ולקבוע הכל!

בהחלט! את סדנאות הלייב ניתן להזמין גם באנגלית ובצרפתית שאני מדברת באופן שוטף

בהחלט!
בסטודיו מתקיימות סדנאות ערב וסדנאות בוקר
סדנת הבוקר הבאה תיפתח ב- 10.11.21, כל הפרטים על סדנת יסודות המשחק שתיפתח בבוקר בלחיצה כאן

אם הגעתם עד לכאן, כנראה שכבר הבנתם שיש לי ניסיון של למעלה מ-30 שנה הן על במות בארץ ובחו"ל, והן בהוראה, עם מעל אלף בוגרים שמעידים באהבה עד כמה הלימודים אצלי שינו את חייהם; על הרגישות, המקצועיות והדיוק שבעבודתי… נראה לי שגם אתם מבינים כבר שהגיע הזמן שתעניקו לעצמכם את החווייה הייחודית הזו 😉

כן בהחלט! בסוף סדנת יסודות המשחק ישנה אפשרות להירשם לסדנת מתקדמים.

הסדנא בת 13 מפגשים אשר בה נעמיק את העבודה על סצנות מתוך מחזות או סרטים, בדגש על דיאלוגים.

במהלך הסדנא נטעם עוד יותר לעומק איך לגשת לטקסט, איך להתחבר אליו ברמה הרגשית ו"להוליד אותו מחדש" בצורה הטבעית והאמינה ביותר, נתנסה בעבודה על סצנות שונות מז'אנרים שונים, עם פרטנרים שונים.

הסדנא תובענית יותר מסדנת יסודות המשחק בשל ריבוי הסצנות עליהן נעבוד, על כל המשתמע מכך; קריאת מחזות, היקף הסצנות, למידת הטקסטים בע"פ, חזרות עם הפרטנרים שנעבוד איתם וכו'

מדי פעם נפתחות סדנאות אורח גם מחוץ לתל אביב, הסדנא הקרובה הינה הסדנא של אמנון וולף והיא תתקיים בנוסף לתל אביב גם בפרדס חנה, כל המידע לגבי הסדנא עם אמנון בלחיצה כאן

לשאלות נוספות מוזמנים ליצור עמי קשר בטלפון 052-8975961

רגע! יש גם מתנה!

לנרשמים יוענק הקורס הדיגיטלי שיצרתי השנה ב-מ-ת-נ-ה!

הקורס כולל מעל 50 יחידות לימוד מוקלטות, שעורים הפורסים את החומרים עליהם נעבוד במהלך הסדנא, אליהם תוכלו לחזור תמיד.

הקורס הדיגיטלי מכיל גם המון דגשים על נוכחות מול מצלמה, אשר נכנסה לחיינו בצורה עמוקה יותר בשנים האחרונות.

מהתקשורת

איך אוכל לעזור לך?

שמי מיה בכר, והתשוקה הגדולה של חיי היא עולם המשחק כבר למעלה מ-30 שנה.

אני שחקנית, מדבבת בוגרת בית הספר למשחק"ניסן נתיב", ובעלת הסטודיו למשחק "מיה בכר - סטודיו למשחק ואמנות ההופעה" משנת 2010. כשחקנית הופעתי בהפקות תיאטרון רבות בצרפת, בניו יורק ובארץ, בהן "הדיבוק", "נקודת אור" עטורת הפרסים, הצגת היחיד "אשרי" בפסטיבל "תיאטרונטו" ועוד.

הבנתי שאני רוצה להיות שחקנית בגיל חמש, כשאמא שלי לקחה אותי לצפות בהצגה "פטר והזאב", ומאז עוד לא התעוררתי מהחלום... מזה למעלה מ-14 שנים אני מלווה מאות אנשים, מכל רקע אפשרי, מגילאים שונים, עם רצון משותף- להעצים את נוכחותם מול קהל ומול המצלמה, ורואה את השינוי שהסדנאות שלי מייצרות בחייהם המקצועיים, האישיים והבינאישיים ונדהמת לגלות, בכל פעם מחדש, כמה שעולם המשחק הוא חלק בלתי נפרד מחיינו.

מכירים אנשים שישמחו לקרוא על הקורס? שתפו את הלינק ←

מכירים אנשים שישמחו לקרוא על הסדנא? שתפו את הלינק ↓

פייסבוק
וואטסאפ
רוצים להגשים חלום ולבלוט מול קהל ומצלמה בקלות והנאה? בואו נדבר
נגישות

For the sake of clarity, here are some key points that constitute the agreement between you and the studio (Maya Behar):

Workshop Content:

Recorded lessons comprising 50 sessions.

Course Commencement:

Upon course purchase, registered participants will receive, on a weekly basis, the relevant course chapters and stages, as well as a link to access the closed Facebook group for course participants.

Cost:

Full course price: 295$

Special discounted price due to the current security situation, including 50 digital lessons: 197$

Please note: 30% of the proceeds will be donated to organizations assisting victims of the "Iron Blades" conflict.

Payment Schedule:

Upon registration, participants must make the workshop payment by credit card (up to three installments).

Cancellation Policy:

In case of participant cancellation for any reason:

Notice of cancellation must be sent in writing (via email or WhatsApp).

If a participant decides, for any reason, to cancel their participation in the course within two days after the first chapter (Chapter: Listening, Control, and Imagination), a full refund will be issued.

*In case two weeks have passed since course purchase and the first chapter has not been viewed by then, cancellation of participation will not be allowed.

Cancellation notice beyond the aforementioned time frame will require full payment of the course.

Payment of the course fee, in cases of withdrawal after two days following the first chapter, may also apply to installments not yet paid.

Digital Content:

Upon course commencement, participants will receive a username and password, granting access to recorded digital content.

The bonus course "Body Language in the Virtual Space" will be sent upon course completion.

Access with the login details is limited to viewing from two devices simultaneously (e.g., computer and mobile/tablet) and up to three IP addresses. If a participant wishes to access from an additional IP address, contact Maya at +972528975961 (WhatsApp or email). A response is expected within a maximum of 12 hours.

The provided username and password are personal and intended for the sole use of the participant who purchased the course. They should not be disclosed to any third party, whether for consideration or otherwise*.

*Violation of this clause constitutes a severe infringement of intellectual property rights exclusively reserved for Maya Behar.

קצת על מיה בכר

שחקנית, מדבבת, יוצרת ובעלת הסטודיו "מיה בכר – סטודיו למשחק ואמנות ההופעה" מאז 2010.
בוגרת בית ספר תיכון לאמנויות ירושלים ,ובית ספר למשחק ניסן נתיב,
הופיעה בצרפת ובארצות דוברות צרפתית עם הצגת היחיד עטורת הפרסים "נקודת אור" עם מעל 450 הצגות.
דיבבה עשרות סרטים מצויירים באולפני הדיבוב הגדולים בארץ, כזמרת יוצרת הופיעה עם שירים שכתבה והלחינה.
בנוסף הופיעה כשחקנית בהפקות תיאטרון רבות בצרפת, בניו יורק ובארץ, בהן "הדיבוק",הצגת היחיד "אשרי" בפסטיבל "תיאטרונטו" ועוד.

משנת 2010 בעלת הסטודיו "מיה בכר- סטודיו למשחק ואמנות ההופעה"

קצת על עמית רגב

שחקן של תיאטרון "הבימה". בוגר הסטודיו למשחק "ניסן נתיב" וזוכה פרס על סדרת הרשת שכתב ובה שיחק. השתתף בהפקות טלויזיה כמו "קופה ראשית", חנצ'י ועוד… 
מלמד בסטודיו מאז 2019.

קצת על אמנון וולף

בוגר הסטודיו למשחק ניסן נתיב משנת 1995.

משנת 1996 ועד 2010 שיחק בתאטרון גשר. שם שיחק במספר רב של הצגות כגון כפר, עיר-בה זכה בפרס השחקן המבטיח, שלוש אחיות ועוד. בפסטיבל עכו בשנת 1997 זכה בפרס השחקן המצטיין בהצגה סטפן.

משנת 2010 ועד 2020 שיחק בתאטרון הבימה בהצגות רבות בהן-אשה בורחת מבשורה,הדה גאבלר, שייקספיר מאוהב ספינינג- אותו גם כתב ביחד עם עירית לוז ואשכול נבו ועוד.
שיחק בטלויזיה בתפקידים רבים בהם הוא והיא, של מי השורה הזאת?, מבצע קיפוד,שכונה ,אזהרת מסע, כפולים ועוד.

שיחק בסרטי קולנוע בהם: ההסדר, ציפורי חול, המוצא אל הים,ג'יהאד ועוד.

מרצה במכללת גליל מערבי

קצת על ירדן תוסייה כהן

בוגרת המחזור הראשון של הסטודיו של מיה בכר במחזור 2010, ובוגרת הסטודיו למשחק מיסודו של יורם לוינשטיין מחזור 2016

השתתפה בפרויקטים רבים ביניהם: סדרת הנוער "החממה", עונה שלישית בתפקיד עופרי, סדרת הנוער ״פלאשבק״ בתפקיד דנית.

שיחקה בתפקיד ראשי בעונה השנייה של הסדרה "מתים לרגע" בתפקיד שירה.

בשנת 2021 שיחקה בתפקיד ראשי בסדרה "החנות שיש בה הכל" של כאן 11 בתפקיד דנה, בדרמה היומית "מלכת היופי של ירושלים" כג'יזל ובסרט הקולנוע "השחיין".

כיום משחקת בתיאטרון חיפה, בתיאטרון הארצי לנוער ובתיאטרון השעה. מצטלמת לפרוייקטים רבים ומלמדת בסטודיו משנת 2019.

קצת על עידו מוסרי

שחקן תיאטרון, טלויזיה וקולנוע, נולד וגדל בתל אביב.
התחנך בבית הספר לאמנויות בעיר וכבר מגיל 8 החל לשחק בתיאטרון ולהופיע בתוכניות טלוויזיה. למד במגמת התיאטרון בתיכון תלמה ילין.
שירת כשחקן בתיאטרון צה"ל.
 
בין השנים 2002-1999 למד בסטודיו למשחק ניסן נתיב, במסגרתו זכה פעמיים בקרן שרת. בשנים אלו השתלם בסדנת מחזות זמר של אוניברסיטת ת”א בברודויי, שבעקבותיה קיבל מלגה לסדנה נוספת ב-TAMPA FLORIDA , בהנהלת Ann Reinking
 
ב-2009 יצא אלבום הבכורה שלו, משחקי פחד, ומאז הוציא כמה וכמה סינגלים.
מזה שנים מדבב עשרות דמויות, ביניהן דמותו של "בוב ספוג" מזה 20 שנה.
כיום שחקן בתיאטרון גשר, פרזנטור של "עלית", משתתף בסדרת הטלוויזיה "היהודים באים" ועוד פרוייקטים רבים.

למען הסדר הטוב, להלן כמה נקודות המהוות הסכם בינך לבין הסטודיו (מיה בכר):

תכני הסדנא:

שיעורים מוקלטים הכוללים 50 שיעורים.

פתיחת הקורס:

♦עם רכישת הקורס יישלחו לנרשם/ת, אחת לשבוע, הפרקים הרלוונטיים לפי סדר הקורס והשלבים שלו וכן קישור לכניסת לקבוצת הפייסבוק הסגורה של משתתפי הקורס.

העלות:

♦מחיר מלא של הקורס- 1200 ₪

♦מחיר הנחה מיוחד לאור המצב הביטחוני, הכולל 50 שיעורים דיגיטליים- 597 ₪

שימו לב- 30% מההכנסות יוקדשו לתרומה לעמותות העוזרות לנפגעי מלחמת "חרבות ברזל"

הסדרי תשלום:

עם ההרשמה ישלם/תשלם המשתתף/ת את התשלום עבור הסדנא בכרטיס אשראי (עד שלושה תשלומים)

מדיניות ביטולים:

במקרה של ביטול של הנרשם/ת, מכל סיבה שהיא:

♦הודעה על ביטול יש לשלוח בכתב (מייל או וואטסאפ)

♦במידה והחליט/ה המשתתף/ת, מכל סיבה שהיא, לבטל את השתתפותו/ה בקורס, עד יומיים לאחר הפרק הראשון (הפרק- הקשבה, ויתור על שליטה ודמיון), יוחזר הסכום ששולם במלואו.

*במידה ועברו שבועיים מרכישת הקורס והפרק הראשון טרם נצפה עד אז- לא יתאפשר ביטול ההשתתפות.

♦בהודעה על ביטול בכל זמן מאוחר יותר מחלון הזמן המצויין בסעיף הקודם, הקורס ישולם במלואו.

♦תשלום עלות הקורס, במקרה של פרישה לאחר יומיים אחרי הפרק הראשון, תחול גם במקרים של תשלומים שטרם נפדו בעת הפרישה, במידה ותהיה.

תכנים דיגיטליים:

♦עם פתיחת הקורס, יקבל/ תקבל המשתתף/ת שם משתמש וסיסמא אשר יאפשרו לו/ה גישה לתכנים הדיגיטליים המוקלטים.

♦קורס הבונוס "שפת גוף במרחב הוירטואלי" ישלח בסיום הקורס.

♦הגישה עם פרטי הכניסה מוגבלת לצפייה משני מכשירים בו זמנית (למשל מחשב ונייד/ טאבלט) ולשלוש כתובות IP. במידה וירצה/תרצה המשתתף/ת להיכנס מכתובת IP נוספת, יש ליצור קשר עם מיה בנייד (0528975961)/ ווטסאפ/ מייל. מענה צפוי תוך 12 שעות מקסימום.

♦שם המשתמש והסיסמא שיימסרו הינם אישיים ומיועדים לשימושו/ה של המשתתף/ת שרכש/ה את הקורס בלבד ואין למוסרם לצד שלישי כלשהו, בין בתמורה ובין שלא בתמורה*.

*הפרה של סעיף זה תהווה פגיעה חמורה בזכויות היוצרים, השמורות בלעדית למיה בכר