אודות

כשלמדתי משחק בסטודיו של ניסן נתיב לא העלתי על דעתי שכמה שנים לאחר מכן אעביר בעצמי שיעורי משחק לקשת בלתי נגמרת של אנשים שלאו דווקא מחפשים להפוך לשחקנים בעצמם; אנשי הוראה, אמנים, רופאים, עורכי דין הייטקיסטים ועוד…

דרך מאות התלמידים שלי אני מבינה בכל פעם מחדש באיזה כלי עוצמתי זכיתי לחלוק עם תלמידיי, ואיך לימודי משחק לכל אדם מכל תחום בעולם יכולים לעזור לו/ה להשתחרר, להתעצם, לדעת להתבטא, להתחבר לעצמו/ה, לגלות את עצמו/ה….

אז נעים להכיר, אני מיה

ילידת ירושלים, שחקנית מגיל צעיר מאד, בוגרת ניסן נתיב ואמא לשלושה ילדים… ממש בסמוך לשנה בה סיימתי את לימודי המשחק נסעתי לחיות שמונה שנים בחו“ל (צרפת וניו יורק), וחזרתי לארץ בסוף שנת 2006. בחמש השנים שחייתי בצרפת הייתה לי הזכות להופיע עם מעל 450 הצגות בהצגת היחיד המופלאה ”נקודת אור“ שיצרה פטריסיה אודונובן מתיאטרון הקרון ובשלוש השנים הנוספות בניו יורק הצגתי, ביימתי, הפקתי, דיבבתי, חייתי את החיים המטלטלים, המרגשים והבטח לא פשוטים של כל שחקן…

כשחזרתי לארץ אמנם המשכתי לשחק בפרוייקטים רבים ומעניינים אבל תמיד חיפשתי מה עוד אוכל לעשות עם התשוקה הכל כך גדולה שלי מול המציאות הלא פשוטה ממילא בתעשיית המשחק, בטח עבור מי ש"נעלמה" לשמונה שנים, וכך אמא שלי הפצירה בי (וכן, כנראה שאמא תמיד צודקת) ללמד משחק.

היא אמרה לי שזו "זכות" ללמד.

ואני, שרק רציתי לשחק ולממש את היעוד שלי כשחקנית, לא הבנתי על מה היא מדברת. בהתחלה כל הרעיון של ללמד היה נראה לי מאוד מוזר, אבל ניסיתי…(כבר אמרנו שאמא תמיד צודקת, נכון?) אחרי זמן קצר נוצרה הקבוצה הראשונה שלי.

הייתי בהלם לגלות באיזו מהירות התאהבתי בהוראה וכמה שהכלי הזה עבד! ולא, לאו דווקא היה מדובר באנשים שרוצים להיות שחקנים. היו כמובן גם את אלה שכן רצו (ואספר לכם שאתם מכירים כמה וכמה כאלה, שמאז שהתחילו בסטודיו הצליחו ובגדול!) אבל לא רק… הקבוצה הזו הייתה פסיפס של אנשים מרתקים, כל אחד ואחת מצויין בתחומו/ה ושמצאו עניין במה שעולם המשחק יכול לחשוף אותם; שיחרור, ביטחון, הקשבה, דמיון, שפת גוף, גמישות, עבודה על רגש, על ביטוי, על טקסט…

הקבוצה הזו הולידה עוד קבוצה ועוד אחת ועוד…והיום- כבר מעל 13 שנים אחרי, אני מסתכלת בגאווה וסיפוק אדיר על מאות התלמידים-מכל הגילאים, מכל הרקעים, מקומות שונים בארץ, מצפון ומדרום; עורכי דין, רופאים, אמנים, אנשי הוראה, הייטקיסטים, יוצאי צבא ופנסיונרים, זמרים, רקדנים וכן, גם שחקנים! כולם עברו יחד אתי את הדרך המופלאה והמעצימה הזו, מספרים לי גם אחרי שנים(!)

על השינוי האדיר שהסדנא העבירה אותם…וגם אותי…

אתם מוזמנים באהבה לעקוב בנעשה בסטודיו ואם התחברתם, מוזמנים לשתף, ומוזמנים לכתוב לי שאלות ותהיות

שלכם,

מיה בכר

הספיץ' של 'איך הכל התחיל',
במיסגרת חגיגת החמש שנים שהתקיימה ב- 2015

 

על הסטודיו

"מיה בכר- סטודיו למשחק ואמנות ההופעה" הוא סטודיו לסדנאות משחק קבוצתיות למבוגרים שנוסד בשנת 2010.

בחופשת הקיץ ובזמני חופשות מבית הספר הוא מציע סדנאות מרתקות גם לבני נוער. 
בסדנאות אנחנו עובדים על אימפרוביזציה (אילתור), הכרת שפת הגוף, פיתוח קול בדיבור, פיתוח הדמיון, הגמישות והיצירתיות, עבודה עם פרטנרים, רכישה ובניית ביטחון מול קהל ומול מצלמה, עבודה על טקסטים, הבעה, העלאת הכריזמה, עבודה רגשית ועוד. 

בנוסף לסדנאות הקבוצתיות, מתקיימים בסטודיו שיעורים פרטיים במשחק הכנות לאודישנים, סדנאות גיבוש לחברות וארגונים, סדנאות אמנות ההופעה ודיבור מול קהל, סדנאות אורח להעשרת שחקנים ועוד. 

הסדנאות בסטודיו עוזרות למשתתפים להתגבר על פחד קהל, לשפר שליטה ומיומנויות מקצועיות ובינאישיות, להעלות את הביטחון העצמי וגם להתקבל לבתי הספר למשחק הטובים בארץ.

מהתיקשורת

פינתי החודשית בתכנית הרדיו "אוברול" ברדיו תל אביב, 102fm

נגישות

For the sake of clarity, here are some key points that constitute the agreement between you and the studio (Maya Behar):

Workshop Content:

Recorded lessons comprising 50 sessions.

Course Commencement:

Upon course purchase, registered participants will receive, on a weekly basis, the relevant course chapters and stages, as well as a link to access the closed Facebook group for course participants.

Cost:

Full course price: 295$

Special discounted price due to the current security situation, including 50 digital lessons: 197$

Please note: 30% of the proceeds will be donated to organizations assisting victims of the "Iron Blades" conflict.

Payment Schedule:

Upon registration, participants must make the workshop payment by credit card (up to three installments).

Cancellation Policy:

In case of participant cancellation for any reason:

Notice of cancellation must be sent in writing (via email or WhatsApp).

If a participant decides, for any reason, to cancel their participation in the course within two days after the first chapter (Chapter: Listening, Control, and Imagination), a full refund will be issued.

*In case two weeks have passed since course purchase and the first chapter has not been viewed by then, cancellation of participation will not be allowed.

Cancellation notice beyond the aforementioned time frame will require full payment of the course.

Payment of the course fee, in cases of withdrawal after two days following the first chapter, may also apply to installments not yet paid.

Digital Content:

Upon course commencement, participants will receive a username and password, granting access to recorded digital content.

The bonus course "Body Language in the Virtual Space" will be sent upon course completion.

Access with the login details is limited to viewing from two devices simultaneously (e.g., computer and mobile/tablet) and up to three IP addresses. If a participant wishes to access from an additional IP address, contact Maya at +972528975961 (WhatsApp or email). A response is expected within a maximum of 12 hours.

The provided username and password are personal and intended for the sole use of the participant who purchased the course. They should not be disclosed to any third party, whether for consideration or otherwise*.

*Violation of this clause constitutes a severe infringement of intellectual property rights exclusively reserved for Maya Behar.

קצת על מיה בכר

שחקנית, מדבבת, יוצרת ובעלת הסטודיו "מיה בכר – סטודיו למשחק ואמנות ההופעה" מאז 2010.
בוגרת בית ספר תיכון לאמנויות ירושלים ,ובית ספר למשחק ניסן נתיב,
הופיעה בצרפת ובארצות דוברות צרפתית עם הצגת היחיד עטורת הפרסים "נקודת אור" עם מעל 450 הצגות.
דיבבה עשרות סרטים מצויירים באולפני הדיבוב הגדולים בארץ, כזמרת יוצרת הופיעה עם שירים שכתבה והלחינה.
בנוסף הופיעה כשחקנית בהפקות תיאטרון רבות בצרפת, בניו יורק ובארץ, בהן "הדיבוק",הצגת היחיד "אשרי" בפסטיבל "תיאטרונטו" ועוד.
משנת 2010 בעלת הסטודיו "מיה בכר- סטודיו למשחק ואמנות ההופעה".
ביוני 24 השיקה את הפודקאסט שלה "משחק תפקידים".

קצת על עמית רגב

שחקן של תיאטרון "הבימה". בוגר הסטודיו למשחק "ניסן נתיב" וזוכה פרס על סדרת הרשת שכתב ובה שיחק. השתתף בהפקות טלויזיה כמו "קופה ראשית", חנצ'י ועוד… 
מלמד בסטודיו מאז 2019.

קצת על אמנון וולף

בוגר הסטודיו למשחק ניסן נתיב משנת 1995.

משנת 1996 ועד 2010 שיחק בתאטרון גשר. שם שיחק במספר רב של הצגות כגון כפר, עיר-בה זכה בפרס השחקן המבטיח, שלוש אחיות ועוד. בפסטיבל עכו בשנת 1997 זכה בפרס השחקן המצטיין בהצגה סטפן.

משנת 2010 ועד 2020 שיחק בתאטרון הבימה בהצגות רבות בהן-אשה בורחת מבשורה,הדה גאבלר, שייקספיר מאוהב ספינינג- אותו גם כתב ביחד עם עירית לוז ואשכול נבו ועוד.
שיחק בטלויזיה בתפקידים רבים בהם הוא והיא, של מי השורה הזאת?, מבצע קיפוד,שכונה ,אזהרת מסע, כפולים ועוד.

שיחק בסרטי קולנוע בהם: ההסדר, ציפורי חול, המוצא אל הים,ג'יהאד ועוד.

מרצה במכללת גליל מערבי

קצת על ירדן תוסייה כהן

בוגרת המחזור הראשון של הסטודיו של מיה בכר במחזור 2010, ובוגרת הסטודיו למשחק מיסודו של יורם לוינשטיין מחזור 2016

השתתפה בפרויקטים רבים ביניהם: סדרת הנוער "החממה", עונה שלישית בתפקיד עופרי, סדרת הנוער ״פלאשבק״ בתפקיד דנית.

שיחקה בתפקיד ראשי בעונה השנייה של הסדרה "מתים לרגע" בתפקיד שירה.

בשנת 2021 שיחקה בתפקיד ראשי בסדרה "החנות שיש בה הכל" של כאן 11 בתפקיד דנה, בדרמה היומית "מלכת היופי של ירושלים" כג'יזל ובסרט הקולנוע "השחיין".

כיום משחקת בתיאטרון חיפה, בתיאטרון הארצי לנוער ובתיאטרון השעה. מצטלמת לפרוייקטים רבים ומלמדת בסטודיו משנת 2019.

קצת על עידו מוסרי

שחקן תיאטרון, טלויזיה וקולנוע, נולד וגדל בתל אביב.
התחנך בבית הספר לאמנויות בעיר וכבר מגיל 8 החל לשחק בתיאטרון ולהופיע בתוכניות טלוויזיה. למד במגמת התיאטרון בתיכון תלמה ילין.
שירת כשחקן בתיאטרון צה"ל.
 
בין השנים 2002-1999 למד בסטודיו למשחק ניסן נתיב, במסגרתו זכה פעמיים בקרן שרת. בשנים אלו השתלם בסדנת מחזות זמר של אוניברסיטת ת”א בברודויי, שבעקבותיה קיבל מלגה לסדנה נוספת ב-TAMPA FLORIDA , בהנהלת Ann Reinking
 
ב-2009 יצא אלבום הבכורה שלו, משחקי פחד, ומאז הוציא כמה וכמה סינגלים.
מזה שנים מדבב עשרות דמויות, ביניהן דמותו של "בוב ספוג" מזה 20 שנה.
כיום שחקן בתיאטרון גשר, פרזנטור של "עלית", משתתף בסדרת הטלוויזיה "היהודים באים" ועוד פרוייקטים רבים.

למען הסדר הטוב, להלן כמה נקודות המהוות הסכם בינך לבין הסטודיו (מיה בכר):

תכני הסדנא:

שיעורים מוקלטים הכוללים 50 שיעורים.

פתיחת הקורס:

♦עם רכישת הקורס יישלחו לנרשם/ת, אחת לשבוע, הפרקים הרלוונטיים לפי סדר הקורס והשלבים שלו וכן קישור לכניסת לקבוצת הפייסבוק הסגורה של משתתפי הקורס.

העלות:

♦מחיר מלא של הקורס- 1200 ₪

♦מחיר הנחה מיוחד לאור המצב הביטחוני, הכולל 50 שיעורים דיגיטליים- 597 ₪

שימו לב- 30% מההכנסות יוקדשו לתרומה לעמותות העוזרות לנפגעי מלחמת "חרבות ברזל"

הסדרי תשלום:

עם ההרשמה ישלם/תשלם המשתתף/ת את התשלום עבור הסדנא בכרטיס אשראי (עד שלושה תשלומים)

מדיניות ביטולים:

במקרה של ביטול של הנרשם/ת, מכל סיבה שהיא:

♦הודעה על ביטול יש לשלוח בכתב (מייל או וואטסאפ)

♦במידה והחליט/ה המשתתף/ת, מכל סיבה שהיא, לבטל את השתתפותו/ה בקורס, עד יומיים לאחר הפרק הראשון (הפרק- הקשבה, ויתור על שליטה ודמיון), יוחזר הסכום ששולם במלואו.

*במידה ועברו שבועיים מרכישת הקורס והפרק הראשון טרם נצפה עד אז- לא יתאפשר ביטול ההשתתפות.

♦בהודעה על ביטול בכל זמן מאוחר יותר מחלון הזמן המצויין בסעיף הקודם, הקורס ישולם במלואו.

♦תשלום עלות הקורס, במקרה של פרישה לאחר יומיים אחרי הפרק הראשון, תחול גם במקרים של תשלומים שטרם נפדו בעת הפרישה, במידה ותהיה.

תכנים דיגיטליים:

♦עם פתיחת הקורס, יקבל/ תקבל המשתתף/ת שם משתמש וסיסמא אשר יאפשרו לו/ה גישה לתכנים הדיגיטליים המוקלטים.

♦קורס הבונוס "שפת גוף במרחב הוירטואלי" ישלח בסיום הקורס.

♦הגישה עם פרטי הכניסה מוגבלת לצפייה משני מכשירים בו זמנית (למשל מחשב ונייד/ טאבלט) ולשלוש כתובות IP. במידה וירצה/תרצה המשתתף/ת להיכנס מכתובת IP נוספת, יש ליצור קשר עם מיה בנייד (0528975961)/ ווטסאפ/ מייל. מענה צפוי תוך 12 שעות מקסימום.

♦שם המשתמש והסיסמא שיימסרו הינם אישיים ומיועדים לשימושו/ה של המשתתף/ת שרכש/ה את הקורס בלבד ואין למוסרם לצד שלישי כלשהו, בין בתמורה ובין שלא בתמורה*.

*הפרה של סעיף זה תהווה פגיעה חמורה בזכויות היוצרים, השמורות בלעדית למיה בכר